…i życie jest piękne

Aktualności

NASZE KOSMETYKI W DROGERIACH KONTIGO! 

Mamy wspaniałą wiadomość dla mieszkańców Warszawy i okolic! Nawiązaliśmy współpracę z siecią sklepów kosmetycznych Kontigo, gdzie można nabyć nasze produkty, między innymi serię micelarną, mydła w płynie do rąk i pod prysznic, eliksiry do kąpieli oraz balsamy do rąk i ciała. Drogerii Kontigo szukajcie w galeriach: Dworzec Centralny, Metro Wileńska, Blue City, Sadyba, a także przy ulicy Chmielnej, w Podkowie Leśnej i Wołominie.

Kontigo wywodzi się od hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo, które oznacza: „z Tobą!”. Drogeria wyróżnia się  wyjątkową obsługą oraz asortymentem dostępnym w przystępnej cenie dla każdej kobiety.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

ALLVERNE NA TARGACH COSMOPROF W BOLONII!

Stoisko Allverne na targach CosmoprofW dniach 17-20 marca 2017 roku odbyła się jubileuszowa, 50 edycja międzynarodowych targów kosmetycznych COSMOPROF! Nasza firma już po raz drugi brała udział w tym wydarzeniu, prezentując zarówno stałą ofertę produktową, jak i liczne nowości, m.in.: kolekcję wód perfumowanych GRASSE. Mimo zmęczenia, jesteśmy zadowoleni z udziału w targach, które przyniosły nam realne efekty.

„Pojawiły się nawet pierwsze, konkretne zamówienia, a to zawsze, szczególnie młodej firmie, dodaje skrzydeł. Niebawem pierwsze partie towaru, zakontraktowane tutaj w Bolonii, wyjadą wprost z Krakowa na Sycylię i na Węgry” – podsumowuje Urszula Pierzchała, współwłaścicielka Allverne.

Więcej o naszym udziale w targach Cosmoprof znajdziecie tu: http://wirtualnekosmetyki.pl/-raporty-tematyczne/cosmoprof-bolonia-2017.-allverne:-te-targi-sa-wciaz-jednymi-z-najwazniejszych-dla-branzy

https://www.facebook.com/upierzchala/posts/1465854960094186?pnref=story